Sadržaj:

Na stubu nascar?
Anonim

Ko je osvojio pole za NASCAR trku u Las Vegasu? Kyle Larson je dobio pole position za nedjeljnu trku. On je vodeći po broju poena u plej-ofu i dolazi do pobede u Bristolu u poslednjoj trci osmine finala. Vozač Hendrick Motorsports-a imao je dva najbolja petorka i tri top-10 u prve tri trke plej-ofa.

Ko danas ima pole position u Nascaru?

Brad Keselowski osvojio je pole position za nedjeljni Go Bowling u The Glenu (15:00 ET, NBCSN/NBC Sports App, MRN, SiriusXM NASCAR Radio), NASCAR Cup Prva trka u seriji se vraća nakon dvonedeljne pauze. On predvodi 1-2-3 vozače Team Penske na prvim startnim mjestima.

Koliko je važna pole position u Nascaru?

Pole position vjerovatno daje povećanu vjerovatnoću da se trka završi u vodećem krugu i da se utrka završi u prvih desetStoga, očekivana vrijednost pole positiona ne uključuje samo očekivanu vrijednost pobjede već i očekivanu vrijednost drugog, trećeg i tako dalje.

Ko ima štap za Nascar trku ovog vikenda?

Denny Hamlin osvojio je nagradu Busch Pole za nedjeljni Bank of America ROVAL 400 na Charlotte Motor Speedway Roval (14:00 ET na NBC/NBC Sports App, PRN, SiriusXM NASCAR Radio), eliminaciona trka u osmini finala doigravanja serije kupa.

Da li je početna pozicija važna u Nascaru?

Start prvi u bilo kojoj trci je bolje nego ne, ali kako trka napreduje, mnogi drugi faktori dolaze u igru koji početne pozicije čine besmislenim. Da biste pobijedili na superspeedwayima, potrebni su vam besprijekorni pit stopovi, dobra pomoć pri crtanju i vještina za izbjegavanje sudara.